ziņas
22.01.18

Tagad visi dziesmu konkursa „Eesti Laul“ pusfinālisti dziedās Tavās plaukstās vai, piemēram, vannā.

Piena pārstrādes uzņēmuma „TERE“ un „Eesti Laul“ kopsadarbībā ir radīts  nepieredzēts digitālais risinājums, kas ar mobilās aplikācijas starpniecību ieved visus konkursa „Eesti Laul“ pusfinālistus paplašinātā realitātē skatītāju-klausītāju-fanu ikdienā: virtuvē, vannā vai treniņzālē!


Un nekas cits nav jādara, kā jānopērk „Tere“ piena paka ar „Eesti Laul“ simboliku, jāielādē no vietnes app.tere.eu aplikācija, jāvērš telefons pret piena paku un dziesmu konkursa „Eesti Laul 2018“ mākslinieki uzstāsies Tavā priekšā vai uz plaukstas, vai jebkurā vietā, kur dziesmu fani vēlas viņus redzēt.  

„Eesti Laul“ producents Mart Normet priecājas, ka „Eesti Laul“ iedvesmo darboties aktīvāk ne tikai mūziķus, bet arī citus cilvēkus un uzņēmumus. „Sadarbībā ar „Tere“ mums izdevās paveikt ko tādu, par ko esam jau gadiem sapņojuši, proti, ienest „Eesti Laul“ dziesmas patiešām katra Igaunijas iedzīvotāja mājās, tieši klēpī! Tagad tas ir izdarīts, un tehniski ļoti sarežģītais projekts ar lielu dedzību ir laimīgi pabeigts, un mēs ceram, ka šis inovācijas gabaliņš ienesīs mājokļos daudz prieka,“ stāstīja Normet.  

„Uzņēmums „Tere“ ir novatoriski noskaņots un priecīgs piena ražojumu zīmols, un šāda veida sadarbība ar „Eesti Laul“ mums ir liels kompliments un vienlaikus arī izaicinājums. Mēs esam ļoti apmierināti, ka „Eesti Laul“ pusfinālisti ar mūsu šķietami parastajām piena pakām ir guvuši izdevību šādai sevis izpausmei un ceram, ka viņu dzīve paplašinātā realitātē nesīs viņiem panākumus arī dziesmu konkursā,“ piebilda „Tere“ mārketinga vadītāja Katrin Tamm

„Tere“ un „Eesti Laul“ kopīgais projekts ilgs līdz marta mēnesim, kad arēnā „Saku Suurhall“ notiks „Eesti Laul 2018“ dziesmu konkursa  fināla koncerts.  

„Tere AS“ ir Igaunijas vecākais un pazīstamākais piena ražojumu zīmols, kura vēsture sniedzas līdz 1893. gadam, turklāt „Tere“ zīmolam nesen bija 20. dzimšanas diena. Runa iet par Igaunijas vadošo piena produktu ražotāju, kas kopā ar mātes uzņēmumu  „AS Farmi Piimatööstus“ 2017. gadā deva darbu gandrīz 560 cilvēkiem un kura apgrozība bija aptuveni 106 miljoni eiro. Uzņēmumam ir 3 ražotnes un produkcija tiek tirgota zem zīmoliem „Farmi“ un „Tere“. 
TERE AS PEAKONTOR Lelle 22, Tallinn 11317 Telefon: +372 636 4113 E-post: tere@tere.eu