Uudised
20.10.23

Südamega Tegija 2023 tiitli pälvis Tere müügidirektor Mare Laur

Toiduliidu juhataja Sirje Potisepp ja regionaalminister Madis Kallas andsid tänavuse Südamega Tegija tiitli Tere müügidirektorile Mare Laurile, kes on olnud Eesti toiduga seotud terve oma elu ning andnud suure panuse Eesti piimatööstuse arengusse. 

(Foto autor: Birgit Sitska)

Loe lisaks

01.09.23

Helluse paki uudne külge jäetav kork

Armastatud Helluse keefiri taimsest materjalist pakile lisandub uudne külge jäetav kork.


Armastatud Helluse keefiri pakendeid on juba paar aastat valmistatud 100% looduslikust materjalist ning nüüd lisanduvad pakkidele uudsed külge jäetavad korgid, mis aitavad keskkonda veelgi rohkem reostusest säästa. Tere kaubamärgi alt väljastatakse aastas umbes 12 miljonit korki ehk 36,3 tonni plasti, mis on hea materjal ümber töötlemiseks.

Loe lisaks

01.09.23

Tere piim uus kork

Uued pakendid muudavad tarbijakäitumist, tuntud  piimapakk saab uue külge jäetava korgi

Alates tänasest võtab Tere oma liitrise piimapaki peal kasutusele uue korgi, mis jääb peale avamist pakendi külge ning võimaldab nii keskkonda reostusest säästa. Lähiajal hakatakse uut korgisüsteemi kasutama kõikidel joogipakenditel, mis tuleneb otseselt seadusest. Uue kinnitatud korgi “Pure-TwistFlip” on disaininud üks juhtivaid joogipakendite tarnijaid ning Tere pikaajaline partner Elopak.

Loe lisaks

29.08.23

20 aastat tagasi alustasid Tartu Ülikooli teadlased ja Tere piimatööstus ühist teekonda

Helluse keefirist leiab Tartu Ülikooli teadlaste poolt avastatud kasuliku bakteri .

20 aastat tagasi alustasid Tartu Ülikooli teadlased ja Tere piimatööstus ühist teekonda, mis on toonud kaasa olulisi edusamme toiduainetööstuse valdkonnas. Pikaajalise koostöö tulemusel on tehtud märkimisväärseid teaduslikke avastusi ning loodud tooteid, mis pakuvad tarbijatele tervislikku ja maitsvat toiduelamust.

Loe lisaks

01.08.23

Helluse uued keefirijoogi pakendid valmivad Estikos

Revolutsioon keefiri tarbimises – Helluse uued keefirijoogid tulevad sinuga igale poole kaasa!Loe lisaks

15.02.23

Deary alustas Eesti esimese taimse kohukese tootmist

 Taimsete alternatiivtoodete ettevõtte Deary 
 hakkas valmistama Eesti esimest taimset päritolu   kohukest. Selle tootmiseks vajalik soja pärineb   Euroopast ning sellest valmistatud tofu on samuti   Eesti omatoodang.

Loe lisaks

23.09.22

Esimene Eestis loodud sulajuust Merevaik sai 55. aastaseks

Tänaseks on Merevaiku toodetud katkematult juba aastast 1967. See on üks Eesti kõige tuntumaid kaubamärke ning edukaim nostalgiatoode, mis ühendab erinevaid põlvkondi. Esimese Eestis välja mõeldud ja toodetud sulatatud juustu 55. sünnipäeva tähistati Tallinna Teletornis meeleoluka peoga.Loe lisaks

20.01.22

Tallinna Lastehaiglas ravil olevad lapsed said magusad üllatused

Täna on 29. sünnipäev Tallinna Lastehaigla Toetusfondil ning selle tähistamiseks tõi Tere

Piimatööstus väikestele haiglapatsientidele jagamiseks 540 tuubijogurtit.Loe lisaks

21.09.21

Tere: „kõlblik kuni“ märgistus piimal on eksitav

Tere piimatööstus kaotab alates septembrist ära enamikelt piimatoodetelt märgistuse „kõlblik kuni“ ning asendab selle „parim enne“ märgistusega. Toiduraiskamise vähendamiseks ette võetud muudatusest tulenevalt saab nüüd ka „parim enne“ tähtajani jõudnud piimatooteid Toidupangale annetada.

Loe lisaks

09.07.21

Armastatud Helluse keefir saab esimesena uue 100% taimsest toorainest pakendi

Tere piimatööstus läheb järk-järgult üle taimsest toorainest valmistatud pakenditele ning esimesena saavad selle Helluse keefirid. Tere toodab neid purepakke aastas ligi 2 miljonit tükki ning tänu pakendimaterjali uuendusele väheneb pakendite CO² jalajälg 42%.Loe lisaks

09.07.21

Meditsiinidoktor, professor Mihkel Zilmer: klaas Helluse keefiri päevas on kasulik kõigile

Intervjuu Lactobacillus fermentum ME-3 ehk Helluse bakteri ühe avastajaga. Kuidas avastati ME-3 bakter ning mida head teeb ta inimese organismis?Loe lisaks

29.03.21

Uuring: lätlased ja leedukad mõtlevad ostuotsusel keskkonna peale rohkem kui eestlased

Balti riikides hiljuti läbi viidud suuremahulisest Sustainable Brand Index 2021 uuringust selgus, et nii 67% lätlasi kui leedukaid mõtlevad ostuotsuse tegemisel jätkusuutlikkusele, eestlastest teeb seda kõigest 64%.

Loe lisaks

18.03.21

Nordic Milk: miks meie kallist pakendit ahju topitakse?

Tere ja Farmi piimatööstused ostavad väga suurtes kogustes tetra ning pure pakendeid, mis on kvaliteetsed, kallid ning kõige väiksema CO² jalajäljega pakendid maailmas, kuid Eesti jäätmekäitlejatel puudub motivatsioon nende taaskasutusse võtmiseks, sõnas Nordic Milk OÜ kestliku arengu juht Katrin Tamm.

Loe lisaks

01.03.21

2021. aasta parim taimne toode on Tere värske kaerajook

Rahvatervise kampaania Taimne Teisipäev korraldas äsja konkursi 2021. aasta parima taimse toote väljaselgitamiseks. Kui eelmisel aastal tunnistati parimaks taimseks tooteks La Muu maapähklivõijäätis, siis seekord saavutas ülekaaluka võidu kodumaise tootja Tere kaerapiim.

Loe lisaks

01.03.21

Eesti Pakendiringlus: pakume joogikartongi ringlussevõtuks tootjatele vabatahtlikku lahendust

Eesti Pakendiringlus OÜ annab klientidele võimaluse käsitleda joogikartongi eraldi pakendimaterjali liigina, käitluskulusid õiglaselt hinnastada ning seega suurendada joogikartongi ringlussevõttu. Esimesena on Pakendiringlus löönud käed koostööks Tere AS-ga, kes asub joogikartongi eraldi deklareerima. Vabatahtliku deklareerimisega on aga oodatud liituma kõik toidutootjad ehk selles kontekstis pakendiettevõtjad.

Loe lisaks

04.02.21

Kaasaegne toidutööstus otsib abi teadlastelt

Kiudainetega rikastatud piimatoodete mõju inimeste tervisele käsitlenud uuringust selgus, et neid tarbinud katseisikutel suurenes olulisel määral kasulike bakterite arvukus soolestikus ja normaliseerus seedetegevus. Lisaks aitab kiudainete rohke dieet ära hoida paljusid

elustiilihaiguseid.


Loe lisaks

15.10.20

Nordic Milk: piimatööstuste helge tuleviku saavutame ainult läbi ekspordi kasvu

Tere ASi ja Farmi Piimatööstuse ASi 2019. aasta konsolideeritud puhaskasum oli 3,2 miljonit eurot, kasvades aastaga 17% võrra ehk 462 000 eurot. Ettevõtted eksportisid eelmisel aastal kaupu 25 riiki üle maailma. Lisaks suurimatele eksportturgudele Soomes ja Lätis on kolmandal kohal Bulgaaria.

Loe lisaks

15.10.20

Maag Grupp kujundas ümber oma piimatööstuskontserni

Eesti juhtiv toiduainetetööstuse kontsern Maag Grupp OÜ kujundas ümber talle kuuluvate piimatööstuste struktuuri ning viis Tere ASi ja ASi Farmi Piimatööstus ühise ettevõtte Nordic Milk alla.

Loe lisaks

01.10.20

Esimene taimne jook piimaletis on Tere värske kaerajook

Tere AS tõi esimese piimatööstusena Eestis turule värske kaerajoogi nimega fresh oat drink, mille leiab erinevalt teistest taimsetest jookidest vaid piimaletist. Tere uus kaerajook sarnaneb rohkem traditsioonilisele piimale tänu erilisele valmistamistehnoloogiale.

Loe lisaks

24.09.20

Toidutööstused sõnastasid kestliku toidutootmise põhimõtted

Toiduliit koostöös toidutööstusettevõtetega sõnastas kestliku tootmise eneseregulatsiooni, et tõsta nii tootjate, kaubandusettevõtete, tarbijate kui poliitikakujundajate teadlikkust vastutustundlikust toidutootmisest, tasakaalustatud toitumise olulisusest ning sektori keskkonnakoormuse vähendamisest.

Loe lisaks

26.05.20

Tere ja Farmi lähevad juunis kogu kontoriga põllule maasikakorjamise talgutele
Tere ASi ja Farmi Piimatööstuse ASi kontoritöötajad otsustasid juuni teises pooles, maasikate valmimise kõrgajal, minna appi maasikaid korjama. Põllule läheb 50 kontoritöötajat, kelle eesmärk on korjata üheskoos vähemalt üks tonn maasikaid. Maasikakorjamise talgud tulevad Marjamaa talus, marjadest valmistatakse moos, mis hiljem läheb Tere ja Farmi toodetesse.

Loe lisaks

23.03.20

Farmi ja Tere piimatööstused toetavad Tallinna Kiirabi ühekordsete kaitsevahenditega

Tere ja Farmi piimatööstused eraldavad Tallinna Kiirabile oma varudest isikukaitsevahendeid ning kutsuvad üles ka teisi toidutööstuseid liituma abipakkumistega aadressil: https://www.eesti.ee/pakunabi/

Loe lisaks

16.03.20

Ülo Kivine: piimatooteid jagub kõigile

Tere ASi ja Farmi Piimatööstuse ASi juhatuse esimees Ülo Kivine kinnitab, et piimatehased töötavad tavapärases rütmis.


Loe lisaks

21.02.20

Tere AS tasus saneerimiskava kohaselt võlausaldajatele esimesed maksed

Tere AS tasus esimesed maksed vastavalt saneerimiskavale, mille nõuete maht kokku on üle 47 miljoni euro.

Loe lisaks

21.02.20

Tere ja Farmi piimatööstuse eksporditulu kasvas aastaga 14%

Tere ASi ja Farmi Piimatööstuse ASi 2019. aasta 12 kuu auditeerimata konsolideeritud käive oli 112 miljonit eurot, kasvades aastaga 4 miljoni euro ehk 4% võrra. Ettevõtte eksporditulu ulatus 24 miljoni euroni ja kasvas aastatagusega võrreldes 14% võrra. Suurimad eksportturud olid naaberriigid Soome ja Läti.


Loe lisaks

29.01.20

Ossa! Tere piimatööstus ostis uue toote jaoks kokku enamiku Setomaa riisikatest

Tere piimatööstus ostis sügisel kokku enamiku Setomaa riisikatest, et panna need uue kodujuustu sisse, mis valmib käsitööna Põlva piimameistrite poolt.

Loe lisaks

10.12.19

Tere piimatööstus: laktoosivabasid tooteid tarbivad aina enam ka terved inimesedAS Tere piimatööstuse tooteportfellist moodustavad täna laktoosivabad tooted juba 10% ning tarbijate nõudlus laktoosivabade toodete järele on kasvav, sest neid on hakanud tarbima ka inimesed, kellel probleeme laktoosi seedimisega ei esine.

Loe lisaks

11.09.19

Uue Maailma festivali külastajad sõid täna ära 130 kilogrammi kaaluva ning 1,5 meetrit pika rekordkohukese

Tere piimatööstus valmistas Eesti parima pagari Sandra Daškova abiga maailma suurima Emma kohukese. Selleks kulus täpselt 2053 väikest kohukest, mis kaeti ehtsa piimašokolaadiga. Kaheksa tundi kestnud meisterdamise tulemusena sündis üks suur 130kg kaaluv rekordkohuke.

Loe lisaks

04.09.19

Tere vähendab aastast plasti kogust 6 tonni jagu loobudes ühekordsetest lusikatest

Tere piimatööstus vähendab lähiaastatel oluliselt plastiku kasutamist toodete pakendamisel ning esimese sammuna eemaldati FIT sarja toodete kaaned koos plastikust ühekordse lusikaga, sellega väheneb tootmises kasutatava plasti kogus 6 tonni jagu.


Loe lisaks

12.07.19

Tere tõi esimesena Eestis turule laktoosivaba piima ja keefiri

Tere piimatööstus tõi turule laktoosivaba piima ja keefiri, mis on mõeldud inimestele, kes ei talu piimasuhkrut. Tere laktoosivaba piim on esimene analoogne värske piim Eestis, seni oli müügil vaid kõrgkuumutatud laktoosivaba piim. Täna on laktoosivaba piim ja keefir müügil Selverites ning jõuab peagi ka teistesse kettidesse.

Loe lisaks

03.07.19

Harju maakohus kinnitas Tere saneerimiskava

Harju maakohus kinnitas Tere AS-i saneerimiskava, mille menetlemine kestis üle kolme aasta. Saneeritavate nõuete maht on üle 47 miljoni euro ning saneerimise tähtajaks seati kümme aastat.


Loe lisaks

26.06.19

Tere ASi Viljandi tootmisüksuses valmistatakse päevas 80 000 kohukest

Avatud toidutööstuste nädala raames avas esimest korda külalistele oma uksed Tere ASi Viljandi tootmisüksus, kus valmistatakse päevas 80 000 kohukest.


Loe lisaks

26.06.19

Ülo Kivine: Eesti piimatööstuse sundvalik on eksport

Tere ASi ja Farmi Piimatööstuse ASi juhatuse esimees Ülo Kivine rääkis täna Tallinnas toimunud Tere ja Farmi piimatööstuste pressikonverentsil, et Eesti toorpiima isevarustuse tase on 180%, mis sunnib Eesti piimatööstusi aktiivselt keskenduma ekspordivõimaluste otsimisele – Eesti võimekus ja soov piima toota on mitu korda suurem, kui koduturg tarbib. Farmi ja Tere piimatööstused eksportisid selle aasta esimeses kvartalis ligi 20% oma toodangust.

Loe lisaks

26.06.19

TERE vähendab toodete suhkrusisaldust kuni 30%

Tere AS liitus toidutööstuste hea tahte lepinguga ning andis teada, et vähendab uute toodete suhkrusisaldust olulisel määral. Esimese julge sammuna vähendati ligi 30% võrra 20 aastat turul olnud EMMA kohupiimakreemide suhkrusisaldust.


Loe lisaks

12.04.19

Tootjate eneseregulatsioon toimib: jookidesse lisatud suhkrute hulk on vähenenud

Eesti toidu- ja joogitootjad tutvustasid 11. aprillil avalikkusele hea tahte lepet, millega tootjad kinnitavad oma järjepidevat tööd lisatud suhkrute vähendamiseks toodetes. Aastaks 2020. alandavad tootjad jookidesse lisatud suhkrute hulka 10% ning 2025. aastaks 15% võrrelduna 2015. aastaga. Sellega täidavad tootjad nii Maailma Terviseorganisatsiooni kui ka Euroopa Komisjoni seatud eesmärgid.

Loe lisaks

28.01.19

Tere ja Farmi piimatööstuse 2018. aasta käive kasvas 108 miljoni euroni

Tere ASi ja Farmi Piimatööstuse ASi 2018. aasta 12 kuu auditeerimata konsolideeritud käive oli 108 miljonit eurot, kasvades aastaga 2,5 miljoni euro ehk 2,3% võrra. Ettevõtte eksportkäive ulatus 21 miljoni euroni ja kasvas aastatagusega võrreldes 16.8% võrra.


Loe lisaks

22.01.19

Eesti Laulu poolfinalistid kutsuvad noori üles piima jooma

Tere piimatööstuse eestvedamisel käivitus sellest nädalast erakordne mobiilirakendus, millega on võimalik tuua Eesti Laulu poolfinalistid piimapaki taustale laulma näiteks oma hommikusöögilauda, peopessa või kus iganes telefon ja piimapakk parasjagu käepärast on.


Loe lisaks

24.09.18

Tere AS taaskäivitas ekspordi Jaapanisse

Eesti piimanduskontserni kuuluv Tere AS saavutas peale mõne aastast pausi Jaapani ekspordis uue läbimurde ning alustab taas lõssipulbri ekspordiga kvaliteedinõudlikkusse saareriiki. Esimene tarne läheb Jaapani suurkontserni Marubeni poole teele oktoobris.Loe lisaks

23.07.18

Farmi ja Tere tooted valiti Euroopa suurima toidumessi SIAL innovatsioonistendi

Tere ja Farmi tooted valiti oktoobrikuus Pariisis toimuva Euroopa suurima toidumessi SIAL 2018 innovaatiliste toodete stendi, milles seast valitakse oktoobrikuus välja innovatsiooniauhindade kuld, hõbe ja pronks.
Loe lisaks

13.06.18

Eesti turule jõudis esimene loodusliku magustajaga puding

Esmakordselt Eestis jättis Tere oma uues FIT-sarjas kõrvale suhkru ja sünteetilised magusained, kasutades looduslikke magustajaid. Tervislike eluviiside propageerimiseks alustab Tere AS tänasest koos SportID-ga kampaaniat, mille eesmärk on Eesti ettevõtete kontoritöötajad liikuma panna.


Loe lisaks

13.06.18

Keefirimarinaadi austajad saavad nüüdsest lihale osta valmismarinaadi

Tere piimatööstus hakkas esimesena Eestis tootma erinevate maitsetega keefirimarinaadi, mis aitab grillisõpradel läheneda liha valmistamisele loominguliselt ja samas hoida kokku aega.


Loe lisaks

13.06.18

Ekspert õpetab, millised on ainuõiged viisid tagada lapse D-vitamiini vajadus

D-vitamiini taseme tagamine lastel on tõsine teema, mille osas tuleb vajadusel nõu küsida meedikutelt, kuna selle kohta levib palju ebaselget infot ning iga infokillu tõsiselt võtmine võib halvasti lõppeda.


Loe lisaks

07.06.18

Tere ja Farmi piimatööstused liitusid kaubanduse heade tavade leppega

31. mail allkirjastasid Tere AS ja Farmi Piimatööstuse AS kaubanduse heade tavade kokkuleppe, mille töötasid välja Toiduliit, Kaupmeeste Liit ja Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda. Heade tavade leppe eesmärk on suurendada ärisuhetes ausust, läbipaistvust ja koostööd.


Loe lisaks

10.05.18

Tere ja Farmi eksport kasvas 24% võrra

Tere ASi ja Farmi Piimatööstuse konsolideeritud käive oli 2018. aasta esimeses kvartalis 26,7 miljonit eurot, mis on 7% võrra enam kui mullu samal ajal, teatas piimatööstusgrupp.
Loe lisaks

07.05.18

Piimatootjad: Eesti inimestele meeldivad laktoosiga tooted

Tere ja Farmi Piimatööstuse juhid kinnitavad, et kuigi avalikus ruumis on väga palju juttu laktoosivabade toodete populaarsusest, on tegelik elu vastupidine – laktoosivabad moodustavad piimatoodetest vaid 10 protsenti. Koguni 90 protsenti tarbijatest ostavad aga naturaalseid piimatooteid.

Loe lisaks

02.04.18

Tere: lihavõtete paiku algab piimatööstuste jaoks kohupiimahullus

Lihavõttepühade ajal kasvab munade kõrval hüppeliselt ka kohupiima müük. Tere toodab lihavõttepühade eel kaks korda rohkem kohupiima kui muidu. Lisaks tavapärastele toodetele valmistatakse 15 000 pakki käsitöökohupiima. Inimesed eelistavad erilist, mis on pühadeaja toidulaual aukohal.


Loe lisaks

27.03.18

Probiootikumid ja vitamiinid – meie võitluskaaslased

Puutume igapäevaelus kokku paljude erinevate bakteritega, mis meie immuunsust nii nõrgestavad kui tugevdavad. Kuigi meie kehad peaks ise tootma kõik vajaliku, et haiguste ja seedeprobleemidega toime tulla, on vahel vaja oma organismi aidata. Kirjuta artikli sissejuhatus siia

Loe lisaks

26.03.18

Teadlased: Eesti inimene teeb toitumisel ebatervislikke valikuid

 27. märtsil Tartus peetaval Tartu Ülikooli ja Tere konverentsil „Mikrobioota ja funktsionaalne toitumine“ eestlaste toidulauast ning toitumisega seotud probleemidest: Milline on tervislik toitumine? Kas dieedid toimivad? Mida peab sööma? Teadlaste hinnangul söövad eestimaalased keskmiselt ebatervislikult, millega vähendavad oma organismi vastupanuvõimet haigustele.

Loe lisaks

12.01.18

Kõik Eesti Laulu poolfinalistid laulavad nüüd Sinu peopesal või näiteks vannis.

TERE piimatööstuse ja Eesti Laulu koostöös on valminud enneolematu   digilahendus, mis toob mobiilirakenduse vahendusel kõik Eesti Laulu poolfinalistid liitreaalsuses vaatajate-kuulajate-fännide argiellu: kööki, vanni või treeningsaali!

 

Loe lisaks

07.11.17

Tere toob turule naturaalse eriti kõrge valgusisaldusega proteiinikohukese  

Tere toob turule eriti kõrge valgusisaldusega naturaalse proteiinitoote proteiinikohuke, millele ei ole lisatud suhkrut ega ka suhkruasendajaid. Tere Proteiinikohuke saab olema esimeseks tooteks eriti valgurikaste naturaalsete piimatoodete sarjas, mida tööstusel on plaanis kodumaise piima baasil arendada.  


Loe lisaks

14.08.17

Koondunud Tere ja Farmi Piimatööstuse juhatuse esimeheks saab Katre Kõvask

Juulis Konkurentsiameti loal koondunud Tere ASi ja ASi Farmi Piimatööstus juhatuse esimeheks saab alates 15. septembrist üks enim hinnatud tippjuhte, senine Tere nõukogu esimees Katre Kõvask. Ta asub mõlemat ettevõtet juhtima koos Farmi Piimatööstuse senise juhataja Valdis Noppeliga. Valdis Noppel ja Katre Kõvask hakkavad kuuluma nii Tere kui Farmi juhatustesse.

Loe lisaks

02.08.17

Merevaik Maasdamiga

Tere tõi Merevaigu 50. Juubeliks turule kuulsa Hollandi juustu Maasdami maitselise Merevaigu. Maasdami Merevaigu valmistamisel on kasutatud ehtsat Maasdami juustu, mis annab Merevaigule mõnusa pähklise maitse ja Maasdamile omase iseloomuliku aroomi. Nagu teisedki Merevaigud, sobib see suurepäraselt kasutamiseks nii leivamäärdena kui ka toiduvalmistamisel, näiteks suppides, kastmetes, hautistes jne.

Loe lisaks

02.08.17

Uus karulaugupestoga kodujuust!

Tere sarjas on poodidesse jõudmas karulaugupestoga kodujuust, mille retsept on valminud koostöös Eesti kõige populaarsema toitumisteenusega Fitlap.ee.

Loe lisaks

25.07.17

Sulajuust Merevaik sai 50!

Merevaik on esimene Eestis välja mõeldud ja toodetud sulatatud juust ning Eesti üks edukaim nostalgiatoode, mis ühendab erinevaid põlvkondi. Merevaik on sündinud küll nõukogude-aegses Eesti plaanimajanduses, kuid osutunud väga elujõuliseks tooteks turumajanduses. Kokku toodetakse Merevaiku umbes 5 miljonit topsi aastas.

Loe lisaks

19.07.17

Tere kaebab saneerimiskava kinnitamata jätmise edasi

Kohus otsustas täna Tere ASi saneerimiskava kinnitamata jätta, kuid Tere kaebab esimese astme kohtuotsuse kindlasti edasi.

Loe lisaks

05.07.17

Tere koondub Farmi Piimatööstusega

Konkurentsiamet rahuldas ASi Maag Grupi taotluse, mille kohaselt AS Tere koondub ASiga Farmi Piimatööstus. Koondumise esimeses faasis jätkab Tere tegutsemist Farmi Piimatööstuse tütarühinguna. Ettevõtete kaubamärgid jäävad alles, koondunud ettevõtte pikaajaline strateegia töötatakse välja saneerimiskava elluviimise ajal.

Loe lisaks

04.07.17

Uuenev Tere viib läbi pakendimuutuse

Eesti vanim piimatööstus Tere uuendab juuli ja augusti jooksul oma põhitoodete pakendit, tuues selgemalt välja ajaloolise punase värvi, mille järgi inimesed neid tooteid tunnevad ja teavad. Pakendid kaasajastatakse kõigi põhitoodete lõikes nagu piim, keefir, hapupiim, hapukoored ning kohvi- ja vahukoored. Toodete sisu ei muutu ja need valmistatakse jätkuvalt naturaalsest Eesti piimast.

Loe lisaks

09.03.17

Tere ASi suurimad võlausaldajad Nordea ja DNB müüsid oma nõuded Tere vastu ASile Maag Grupp

Maag Grupp ostis Nordea ja DNB Pangalt Tere ja Terega seotud äriühingute laenunõuded ning sai Tere suurimaks võlausaldajaks. Pangad väljusid tehinguga seotusest Terega. Nõuete müügi tulemusena ei omandanud Maag Grupp kontrolli Tere ASi üle, kuid plaanib pidada läbirääkimisi Tere omandamiseks ja esitada koondumisteate koondumisloa saamiseks.

Loe lisaks

TERE AS PEAKONTOR   Lelle 22, Tallinn 11318   Tel: +372 636 4113  E-post: tere@tere.eu