Uudised
22.01.19

Eesti Laulu poolfinalistid kutsuvad noori üles piima jooma

Tere piimatööstuse eestvedamisel käivitus sellest nädalast erakordne mobiilirakendus, millega on võimalik tuua Eesti Laulu poolfinalistid piimapaki taustale laulma näiteks oma hommikusöögilauda, peopessa või kus iganes telefon ja piimapakk parasjagu käepärast on.

 

Tere ja Eesti Laul teevad mobiilirakenduse käivitamiseks koostööd teist aastat, tänavu saab piimapaki peal laulmas näha kõiki 24 Eesti Laulu poolfinalisti. „Mullu osutus rakendus erakordselt populaarseks ning äppi laaditi alla tervelt 25 000 korral,“ rääkis Tere turundusjuht Katrin Tamm. Eesti Laulu peaprodutsendi Tomi Rahula sõnul aitab lahendus suure hulga head muusikat ja ägedaid artiste inimestele lähemale tuua.

Tegemist on tehniliselt keeruka projektiga, mille valmimiseks filmiti kõik poolfinalistid esmalt üles rohelisel taustal nelja meetri kõrgusel asuva kaameraga, et saavutada õige nurk ning seejärel jätkus töö juba arvutigraafikute käe all. „Tegemist on nii-öelda liitreaalsusega, mis tähendab, et virtuaalreaalsus on kokku viidud meie pärismaailmaga. Päkapikusuurused lauljad saab piimapaki taustal laulma panna ka näiteks oma peopessa,“ selgitas Tere turundusjuht Katrin Tamm.

Rakenduse kasutamiseks pole vaja teha muud, kui osta Eesti Laulu sümboolikaga Tere piimapakk ning laadida alla äpp lehelt app.tere.eu, suunata telefon piimapakile ning artistid ongi oma etteastega kohal.

Täpsema juhendi rakenduse kasutamiseks leiab piimapakilt. Koostööprojekt kestab kuni 16. veebruarini, mil toimub Eesti Laul 2019 finaalkontsert.

Eesti Laul 2019 poolfinaalides astub tänavu üles 24 osalejat. Poolfinaalid toimuvad 31. jaanuaril ja 2. veebruaril Tartu Ülikooli spordihoones ning finaal 16. veebruaril Tallinnas Saku Suurhallis. Võitja esindab Eestit 64. Eurovisiooni lauluvõistlusel Iisraelis.

Tere AS (www.tere.eu) on Eesti juhtiv piimatööstuste grupp, mille ühine turuosa Farmi Piimatööstuse ASiga värskete piimatoodete turul on ligikaudu 40% ja mis varub päevas kuni 480 tonni piima. Nii Tere kui ka Farmi kaubamärgid on tuntud ja armastatud, pakkudes tootevalikut, mis küündib 400 erineva tooteni. Ettevõtete gruppi kuuluvates tootmisüksustes ja keskkontoris töötab kokku 565 inimest.

Lisainfo:
Katrin Tamm, Tere AS ja Farmi piimatööstuse turundusjuht
E-post: Katrin.Tamm@tere.eu
Tel: 5270773

TERE AS PEAKONTOR   Lelle 22, Tallinn 11318   Tel: +372 636 4113  E-post: tere@tere.eu