Uudised
13.06.18

Keefirimarinaadi austajad saavad nüüdsest lihale osta valmismarinaadi

Tere piimatööstus hakkas esimesena Eestis tootma erinevate maitsetega keefirimarinaadi, mis aitab grillisõpradel läheneda liha valmistamisele loominguliselt ja samas hoida kokku aega.


„Iga õige grillisõber marineerib liha või kala ise, nii saab kindel olla, et iga tükk on kvaliteetne ja paraja suurusega. Meie keefirimarinaad on mõeldud just neile, kes kvaliteetset toitu hindavad,“ ütles Tere AS tootearendusjuht Irmeli Skroman. „Kõigele lisaks hoiab valmis marinaadi kasutamine kokku aega – vaid tund marinaadis ja juba võib liha grillile tõsta. Paras aeg selleks, et valmistada salat ja katta laud.“  


“Maitsete tasakaalustamisel tulid Tere meistritele appi mitmed lihaspetsialistid ning lõid kaks keefirimarinaadile maitsekombinatsiooni: klassikaline ürdimarinaad, mis sobib eeskätt sealihale ning mango-tšillimaitseline eeskätt kana ja kala jaoks,” rääkis Tere turundusjuht Katrin Tamm. “Grillimisel saab olla väga loominguline, kombineerides erineva maitsega keefirimarinaade erineva liha või kalaga – marinaad muudab liha tekstuuri pehmeks, säilitades samas ka selle naturaalse maitse.”


Keefirimarinaadid on 250 ml pakendites, ühest pakendist jätkub 2 kg liha marineerimiseks. Marinaad säilib külmikus sama hästi kui tavaline keefir.


Tere esitleb oma keefirimarinaadi reedel ja laupäeval (8. ja 9. juunil) Pärnus Grillfestil.


Tere AS (www.tere.eu) kaubamärk loodi 1996. aastal. Tere on laia tooteportfelliga müügi- ja tootmisettevõte, mis on tõusnud piimatöötlejast innovaatiliseks ettevõtteks. Tere peamisteks tegevusaladeks on toorpiima kokkuost, piimatoodete tootmine ja müük. Ettevõtte tootenimekirjas on üle 150 toote.


TERE AS PEAKONTOR   Lelle 22, Tallinn 11318   Tel: +372 636 4113  E-post: tere@tere.eu