Uudised
07.11.17

Tere toob turule naturaalse eriti kõrge valgusisaldusega proteiinikohukese  

Tere toob turule eriti kõrge valgusisaldusega naturaalse proteiinitoote proteiinikohuke, millele ei ole lisatud suhkrut ega ka suhkruasendajaid. Tere Proteiinikohuke saab olema esimeseks tooteks eriti valgurikaste naturaalsete piimatoodete sarjas, mida tööstusel on plaanis kodumaise piima baasil arendada.  


“Uue tootearenduse juures on oluline tuua välja puhta kohupiima tervislikud osad nagu valk ja kaltsium. Seeläbi oleme saavutanud eriti kõrge valgusisalduse, milleks on 7,3g kohukese kohta,” lausus Tere AS turundusjuht Katrin Tamm ning lisas, et uue proteiinitoote juures on kindlasti oluline see, et lisatud ei ole suhkrut ega ka mitte suhkruasendajaid, mis on omakorda väga levinud erinevate proteiinitoodete koostises.

“Kohukesele omase maitse ja sporditegemiseks vajaliku kiire süsivesiku saab tumeda shokolaadi glasuurist, andes toote suhkrusisalduseks vaid 4,7g toote kohta. Kohupiimale suhkrut lisatud ei ole,” rõhutas Katrin Tamm.

Tere Kohuke on täna turuliider ning paljude inimeste lemmik tänu unikaalsele tehnoloogiale, mis hoiab glasuuri eripäraselt krõmpsuvana.

“Originaalkohukese tootjana on Tere piimatööstuse poolt loogiline samm Eesti inimeste üht lemmiktoodet arendada, valikut laiendada ning pakkuda välja selline kohuke, kus suhkrut ei ole lisatud,” märkis Katrin Tamm.

Tere kohukesed olid Eestit tutvustavaks tooteks Eesti EL eesistumise üritustel, osutudes koos beebiporgandiga väliskülaliste lemmikuks.

Tere proteiinikohuke on mõeldud eelkõige neile, kes  füüsiliselt aktiivsed ning kelle jaoks valgurikas toit menüüs eriti oluline. Kohuke sobib nii treeningueelseks vahepalaks kui ka treeningujärgseks taastuseks või hoopis tervislikuks magustoiduks osana päevamenüüst.  “Vähem magus kohuke on paljude täiesealiste tarbijate ootus,” lausus Katrin Tamm. “Kui vähem magus kohuke maitseb ka lastele, siis on see tänu oma puhtale ja naturaalsele koostisele tervislikuks vahepalaks ja magustoiduks ka kasvavale organismile.”

Tere on Eesti vanim ja tuntuim piimatoodete bränd ning tööstuse juured ulatuvad aastasse 1893. AS Teres töötab kokku 420 töötajat üle eesti, seda nii Tallinna peakontoris kui ka tootmisüksustes Põlvas ja Viljandis. Ettevõtte fookus on toorpiima kokkuostul, piimatoodete toomisel ja müügil. Tänavu aasta juulis sai Tere ja Farmi piimatööstused konkurentsiametilt loa koonduda.

 

TERE AS PEAKONTOR   Lelle 22, Tallinn 11318   Tel: +372 636 4113  E-post: tere@tere.eu