Uudised
13.06.18

Eesti turule jõudis esimene loodusliku magustajaga puding

Esmakordselt Eestis jättis Tere oma uues FIT-sarjas kõrvale suhkru ja sünteetilised magusained, kasutades looduslikke magustajaid. Tervislike eluviiside propageerimiseks alustab Tere AS tänasest koos SportID-ga kampaaniat, mille eesmärk on Eesti ettevõtete kontoritöötajad liikuma panna.


„Tervislikud eluviisid on Tere jaoks väga olulised ning tahame neid trende omalt poolt kahe käega toetada,“ sõnas Tere turundusjuht Katrin Tamm. „FIT-sarja tooted sobivad kõigile, kes armastavad magusat, aga soovivad suhkrutarbimist piirata. Meeldiva maitse saavutamiseks kasutasid meie tootearendajad hoopis looduslikku steviat, mis on tervislik ning kalorivaene ja õigesti doseerides suhkrule ideaalne asendaja. Ühtlasi on tegu proteiiniga rikastatud tootega, mis toetab nii tipp- kui ka harrastussportlasi oma eesmärkide saavutamisel.“


Katrin Tamm lisas, et aktiivse eluviisiga inimesed haaravad energia saamiseks tihti maiustuste järele, steviaga magustatud pudingud on ideaalsed patuvabaks preemiaks. FIT-sarja magusat pudingut võib süüa ilma süümepiinadeta ka inimene, kes suhkrut tarbida ei saa või ei soovi.

„Ühtlasi peaks sportimine olema iga kontoritöötaja elu osa, sest pikad päevad töölaua taga teevad tervisele karuteene,“ rääkis Katrin Tamm. „Mõlemad on tähtsad, nii tasakaalustatud toitumine kui piisav füüsiline koormus. Seetõttu oleme käed löönud just SportID-ga, mis pakub suurepärast rakendust, millega ettevõtte juhid saavad töötajate sportimist toetada ning jälgida.“


 „Terve töötaja on efektiivne töötaja ning seetõttu peaksid kõik ettevõtted panustama oma inimeste tervise ning aktiivsuse tõstmisesse,“ ütles SportID turundusjuht Kristjan Kimmel. „SportID tahab kampaanias on tutvustada ettevõtetele ja nende töötajatele nippe ja võimalusi, kuidas oma tööpäevad aktiivsemaks ja seeläbi tervislikumaks muuta. Seetõttu otsustasime koos Terega võtta ette ettevõtted üle Eesti ning viia nendega läbi üks kontoritreening. Kampaania raames valisime välja 10 ettevõtet, kellele külla läheme. Kampaaniaga soovime tõsta tööandjate ning töötajate teadlikkust tervisliku töökeskkonna ning sporditoetuse valdkonnas.“


Valdkonna olulisust kinnitab käesoleva aasta alguses jõustunud maksuseaduse muudatus, mille kohaselt on töötajale makstav spordikompensatsioon ettevõtte jaoks 100€ väärtuses ühes kvartalis maksuvaba. SportID-ga on praeguseks liitunud juba üle 400 ettevõtte ning üle 60 000 kasutaja, mis iseloomustab töötajate tervise tähtsust.


SportID ja Tere kampaania algab 4. juunil ning kestab kaks nädalat.


Tere AS (www.tere.eu) kaubamärk loodi 1996. aastal. Tere on laia tooteportfelliga müügi- ja tootmisettevõte, mis on tõusnud piimatöötlejast innovaatiliseks ettevõtteks. Tere peamisteks tegevusaladeks on toorpiima kokkuost, piimatoodete tootmine ja müük. Ettevõtte tootenimekirjas on üle 150 toote.


SportID (www.sportid.ee) on veebikeskkond, mis toob kokku terviseteenuste pakkujad, ettevõtted ja nende töötajad ning loob mitmekesised ja soodsad võimalused töötajatele makstava sporditoetuse haldamiseks. SportID-ga on praeguseks liitunud juba üle 400 ettevõtte ning üle 60 000 kasutaja.

 

TERE AS PEAKONTOR   Lelle 22, Tallinn 11318   Tel: +372 636 4113  E-post: tere@tere.eu