Uudised
02.08.17

Uus karulaugupestoga kodujuust!

Tere sarjas on poodidesse jõudmas karulaugupestoga kodujuust, mille retsept on valminud koostöös Eesti kõige populaarsema toitumisteenusega Fitlap.ee.

Toitumisnõustajate soovitusel on Tere piimameistrite poolt oskuslikult kokku segatud nii loodusliku karulaugu vägi kui ka kodujuustule omane kõrge valgusisaldus. Tulemuseks on tervislik gurmee, mis ergutab nii keha, vaimu kui ka klaasikalist piimaturgu. Järjekordne Tere uudistoode peaks panema silma särama nii nõudlikul toidunautlejal, atleedil kui ka moekal hipsteril.

Eestis looduskaitse all kasvav karulauk, mida vanarahvas ka metsikuks küüslauguks kutsus, on toodud Põhjamaa metsadest, kus seda noppida võib. Juba ammustest aegadest tuntud karulauk on viimasel ajal taasavastatud trendikates retseptides nii kodu- kui ka gurmeeköökides. Pesto valmistamiseks on piimameistrid kasutanud nii naturaalset karulauku kui ka õli. Loomulikult peame alati märkima, et kõik Tere kodujuustud on valmistatud käsitööna meie Põlva piimameitrite poolt naturaalsest Eesti piimast. Uue tootega annab Tere oma tarbijatele tervisliku gurmee lubaduse!

Kohupiimad, seal hulgas kodujuust, on tuntud oma kõrge valgusisalduse poolest ning seepärast kasulik nii kehale kui ka vaimule. Seepärast on kodujuustude sihtrühmaks nii lapsed kui ka täisealised, eriti need, kes on aktiivses liikumises või tegelevad spordiga.

Tere on läbi aegade toonud Eesti turule uusi ja põnevaid tooteid naturaalsest Eesti piimast, mis meie toidulaua tervisliku ja värske hoiab.

TERE AS PEAKONTOR   Lelle 22, Tallinn 11318   Tel: +372 636 4113  E-post: tere@tere.eu