Uudised
12.01.18

Kõik Eesti Laulu poolfinalistid laulavad nüüd Sinu peopesal või näiteks vannis.

TERE piimatööstuse ja Eesti Laulu koostöös on valminud enneolematu   digilahendus, mis toob mobiilirakenduse vahendusel kõik Eesti Laulu poolfinalistid liitreaalsuses vaatajate-kuulajate-fännide argiellu: kööki, vanni või treeningsaali!

 

Selleks pole vaja teha muud, kui osta Eesti Laulu sümboolikaga Tere piimapakk,  laadida alla äpp lehelt app.tere.eu, suunata telefon piimapakile ning Eesti Laul 2018 artistid on oma etteastega Sinu ees või peopesal või kusiganes fännid neid näha soovivad.

Eesti Laulu produtsent Mart Normet rõõmustab, et Eesti Laul ei tiivusta ainult muusikuid, vaid ka inimesi ja ettevõtteid ägedamalt toimetama „Meil õnnestus koostöös Terega teha midagi, millest oleme unistanud juba aastaid ehk et tuua Eesti Laul päriselt iga Eesti inimese koju, otse sülle! Nüüd on see tehtud ja tehniliselt vägagi keerukas projekt on suure õhina saatel õnnelikult valmis saanud ning loodame, et see tükike innovatsiooni toob kodudesse palju rõõmu,“ kõneles Normet.

„Tere on uuendusmeelne ja rõõmus piimabränd ning sellisel kujul koostöö Eesti Lauluga on meile suur kompliment ja ühtlasi ka väljakutse. Mul on väga hea meel, et Eesti Laulu poolfinalistid on saanud endale meie pealtnäha tavaliste piimapakkide kaudu seesuguse väljundi ja loodame, et nende elu liitreaalsuses toob neile ka edu lauluvõistlusel,“ lausus Tere turundusjuht Katrin Tamm.

Tere ja Eesti Laulu ühine projekt kestab kuni märtsikuuni, mil toimub Eesti Laul 2018 finaalkontsert Saku Suurhallis.

Tere AS on Eesti vanim ja tuntuim piimatoodete kaubamärk, mille ajalugu ulatub aastasse 1893, sealjuures Tere kaubamärgil oli äsja 20. sünnipäev. Tegemist on Eesti juhtiva piimatööstusega, mis koos emaettevõttega AS Farmi Piimatööstus andis 2017.aastal tööd ligi 560le inimesele ja mille käive oli ligikaudu 106 miljonit eurot. Ettevõttel on kokku 3 tootmisüksust ja tooteid turustatakse Farmi ja Tere kaubamärkide all.  

TERE AS PEAKONTOR   Lelle 22, Tallinn 11318   Tel: +372 636 4113  E-post: tere@tere.eu