Uudised
11.09.19

Uue Maailma festivali külastajad sõid täna ära 130 kilogrammi kaaluva ning 1,5 meetrit pika rekordkohukese

Tere piimatööstus valmistas Eesti parima pagari Sandra Daškova abiga maailma suurima Emma kohukese. Selleks kulus täpselt 2053 väikest kohukest, mis kaeti ehtsa piimašokolaadiga. Kaheksa tundi kestnud meisterdamise tulemusena sündis üks suur 130kg kaaluv rekordkohuke.

Emma on kõige populaarsem piimast valmistatud magustoitude bränd Eestis, mille uute kohukeste arendustöösse on kaasatud ka lapsi. Just nemad valisid välja maitsed: vanilje, metsmaasikas, karamell ja šokolaaditükke sisaldav šokolaadikohuke.

Emma kohuke on kaetud ehtsa piimašokolaadiga, mis hoiab tihedasti kohukese ümber ja ei lase sel pudeneda, tehes söömise palju mugavamaks.

Tere AS (www.tere.eu) ja Farmi Piimatööstuse AS (www.farmi.ee) on Eesti juhtiv piimatööstuste grupp, mille konsolideeritud turuosa värskete piimatoodete turul on 40 protsenti ning tootevalikusse kuulub ligi 400 erinevat piimatoodet. Ettevõtte Jõhvis, Põlvas ja Viljandis asuvad piimatööstused varuvad iga päev 500 tonni piima. Lisaks kohalikule turule ekspordivad ettevõtted toodangut 20 erinevasse riiki. Tere ja Farmi piimatööstuste neljas tootmisüksuses ja peakontoris töötab kokku 572 inimest.


TERE AS PEAKONTOR   Lelle 22, Tallinn 11318   Tel: +372 636 4113  E-post: tere@tere.eu