Kvalitāte
Kvalitātes politika

AS «Tere» ir mūsdienīgs uzņēmums, kas ražo un pārdod plašu augstas kvalitātes produkcijas klāstu. Akciju sabiedrībai «Tere» ir izdevies skaidri norobežoties no tīra piena kombināta veidola.

AS «Tere» mērķis ir piedāvāt produktus un pakalpojumus, kas atbilst patērētāju vajadzībām, un piesaistīt patērētāju uzmanību ar novatoriskiem un veselīgiem produktiem.

AS «Tere» pamatvērtības

Novatoriskums
Esam zinātkāri un atvērti pārmaiņām. Zinot patērētāju vēlmes, izstrādājam un izmantojam jaunas tehnoloģijas; uzņēmīgi, drosmīgi un aktīvi realizējam inovatīvus risinājumus.

Rezultativitāte
Tiecamies sasniegt augstus rezultātus; ticam sev un uz mums var paļauties.

Sistēmiskums
Cenšamies izmantot vienotu pieeju ilglaicīgā perspektīvā, pieņemt pareizus lēmumus un tos īstenot.

Uzticamība
Esam profesionāļi un uzticami saviem patērētājiem, klientiem, partneriem, komandas un sabiedrības locekļiem; pildām savus solījumus un nepieļaujam nekādus kompromisus attiecībā uz kvalitāti.

Ar savu augstvērtīgo un veselīgo produkciju AS «Tere» sniedz vitalitāti un prieku visu vecumu cilvēkiem.

AS «Tere» augstu vērtē savā zemē iegūto izejmateriālu.

Augstas kvalitātes produkti, kas ir izgatavoti atbilstīgi valsts likumdošanas, standarta ISO 22000:2005 prasībām un ar pārbaudītu ražošanas tehnoloģiju, tiek laisti tirgū ar zīmoliem «Tere», «Natural», «Hellus», «Mumuu», «Emma», «Meloodia», «Merevaik», «Kohuke», «Black Mama» un «Lota».

Kvalitātes politika ir AS «Tere» stratēģisko mērķu realizēšanas līdzeklis, kuru uzņēmuma augstākā vadība pārskata ne retāk kā reizi gadā un par kuras ieviešanu ir atbildīgi visi uzņēmuma darbinieki.
TERE AS PEAKONTOR Lelle 22, Tallinn 11317 Telefon: +372 636 4113 E-post: tere@tere.eu