Uudised
24.09.18

Tere AS taaskäivitas ekspordi Jaapanisse

Eesti piimanduskontserni kuuluv Tere AS saavutas peale mõne aastast pausi Jaapani ekspordis uue läbimurde ning alustab taas lõssipulbri ekspordiga kvaliteedinõudlikkusse saareriiki. Esimene tarne läheb Jaapani suurkontserni Marubeni poole teele oktoobris.Loe lisaks

23.07.18

Farmi ja Tere tooted valiti Euroopa suurima toidumessi SIAL innovatsioonistendi

Tere ja Farmi tooted valiti oktoobrikuus Pariisis toimuva Euroopa suurima toidumessi SIAL 2018 innovaatiliste toodete stendi, milles seast valitakse oktoobrikuus välja innovatsiooniauhindade kuld, hõbe ja pronks.
Loe lisaks

13.06.18

Eesti turule jõudis esimene loodusliku magustajaga puding

Esmakordselt Eestis jättis Tere oma uues FIT-sarjas kõrvale suhkru ja sünteetilised magusained, kasutades looduslikke magustajaid. Tervislike eluviiside propageerimiseks alustab Tere AS tänasest koos SportID-ga kampaaniat, mille eesmärk on Eesti ettevõtete kontoritöötajad liikuma panna.


Loe lisaks

13.06.18

Keefirimarinaadi austajad saavad nüüdsest lihale osta valmismarinaadi

Tere piimatööstus hakkas esimesena Eestis tootma erinevate maitsetega keefirimarinaadi, mis aitab grillisõpradel läheneda liha valmistamisele loominguliselt ja samas hoida kokku aega.


Loe lisaks

13.06.18

Ekspert õpetab, millised on ainuõiged viisid tagada lapse D-vitamiini vajadus

D-vitamiini taseme tagamine lastel on tõsine teema, mille osas tuleb vajadusel nõu küsida meedikutelt, kuna selle kohta levib palju ebaselget infot ning iga infokillu tõsiselt võtmine võib halvasti lõppeda.


Loe lisaks

07.06.18

Tere ja Farmi piimatööstused liitusid kaubanduse heade tavade leppega

31. mail allkirjastasid Tere AS ja Farmi Piimatööstuse AS kaubanduse heade tavade kokkuleppe, mille töötasid välja Toiduliit, Kaupmeeste Liit ja Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda. Heade tavade leppe eesmärk on suurendada ärisuhetes ausust, läbipaistvust ja koostööd.


Loe lisaks

10.05.18

Tere ja Farmi eksport kasvas 24% võrra

Tere ASi ja Farmi Piimatööstuse konsolideeritud käive oli 2018. aasta esimeses kvartalis 26,7 miljonit eurot, mis on 7% võrra enam kui mullu samal ajal, teatas piimatööstusgrupp.
Loe lisaks

07.05.18

Piimatootjad: Eesti inimestele meeldivad laktoosiga tooted

Tere ja Farmi Piimatööstuse juhid kinnitavad, et kuigi avalikus ruumis on väga palju juttu laktoosivabade toodete populaarsusest, on tegelik elu vastupidine – laktoosivabad moodustavad piimatoodetest vaid 10 protsenti. Koguni 90 protsenti tarbijatest ostavad aga naturaalseid piimatooteid.

Loe lisaks

02.04.18

Tere: lihavõtete paiku algab piimatööstuste jaoks kohupiimahullus

Lihavõttepühade ajal kasvab munade kõrval hüppeliselt ka kohupiima müük. Tere toodab lihavõttepühade eel kaks korda rohkem kohupiima kui muidu. Lisaks tavapärastele toodetele valmistatakse 15 000 pakki käsitöökohupiima. Inimesed eelistavad erilist, mis on pühadeaja toidulaual aukohal.


Loe lisaks

27.03.18

Probiootikumid ja vitamiinid – meie võitluskaaslased

Puutume igapäevaelus kokku paljude erinevate bakteritega, mis meie immuunsust nii nõrgestavad kui tugevdavad. Kuigi meie kehad peaks ise tootma kõik vajaliku, et haiguste ja seedeprobleemidega toime tulla, on vahel vaja oma organismi aidata. Kirjuta artikli sissejuhatus siia

Loe lisaks

26.03.18

Teadlased: Eesti inimene teeb toitumisel ebatervislikke valikuid

 27. märtsil Tartus peetaval Tartu Ülikooli ja Tere konverentsil „Mikrobioota ja funktsionaalne toitumine“ eestlaste toidulauast ning toitumisega seotud probleemidest: Milline on tervislik toitumine? Kas dieedid toimivad? Mida peab sööma? Teadlaste hinnangul söövad eestimaalased keskmiselt ebatervislikult, millega vähendavad oma organismi vastupanuvõimet haigustele.

Loe lisaks

12.01.18

Kõik Eesti Laulu poolfinalistid laulavad nüüd Sinu peopesal või näiteks vannis.

TERE piimatööstuse ja Eesti Laulu koostöös on valminud enneolematu   digilahendus, mis toob mobiilirakenduse vahendusel kõik Eesti Laulu poolfinalistid liitreaalsuses vaatajate-kuulajate-fännide argiellu: kööki, vanni või treeningsaali!

 

Loe lisaks

07.11.17

Tere toob turule naturaalse eriti kõrge valgusisaldusega proteiinikohukese  

Tere toob turule eriti kõrge valgusisaldusega naturaalse proteiinitoote proteiinikohuke, millele ei ole lisatud suhkrut ega ka suhkruasendajaid. Tere Proteiinikohuke saab olema esimeseks tooteks eriti valgurikaste naturaalsete piimatoodete sarjas, mida tööstusel on plaanis kodumaise piima baasil arendada.  


Loe lisaks

14.08.17

Koondunud Tere ja Farmi Piimatööstuse juhatuse esimeheks saab Katre Kõvask

Juulis Konkurentsiameti loal koondunud Tere ASi ja ASi Farmi Piimatööstus juhatuse esimeheks saab alates 15. septembrist üks enim hinnatud tippjuhte, senine Tere nõukogu esimees Katre Kõvask. Ta asub mõlemat ettevõtet juhtima koos Farmi Piimatööstuse senise juhataja Valdis Noppeliga. Valdis Noppel ja Katre Kõvask hakkavad kuuluma nii Tere kui Farmi juhatustesse.

Loe lisaks

02.08.17

Merevaik Maasdamiga

Tere tõi Merevaigu 50. Juubeliks turule kuulsa Hollandi juustu Maasdami maitselise Merevaigu. Maasdami Merevaigu valmistamisel on kasutatud ehtsat Maasdami juustu, mis annab Merevaigule mõnusa pähklise maitse ja Maasdamile omase iseloomuliku aroomi. Nagu teisedki Merevaigud, sobib see suurepäraselt kasutamiseks nii leivamäärdena kui ka toiduvalmistamisel, näiteks suppides, kastmetes, hautistes jne.

Loe lisaks

02.08.17

Uus karulaugupestoga kodujuust!

Tere sarjas on poodidesse jõudmas karulaugupestoga kodujuust, mille retsept on valminud koostöös Eesti kõige populaarsema toitumisteenusega Fitlap.ee.

Loe lisaks

25.07.17

Sulajuust Merevaik sai 50!

Merevaik on esimene Eestis välja mõeldud ja toodetud sulatatud juust ning Eesti üks edukaim nostalgiatoode, mis ühendab erinevaid põlvkondi. Merevaik on sündinud küll nõukogude-aegses Eesti plaanimajanduses, kuid osutunud väga elujõuliseks tooteks turumajanduses. Kokku toodetakse Merevaiku umbes 5 miljonit topsi aastas.

Loe lisaks

19.07.17

Tere kaebab saneerimiskava kinnitamata jätmise edasi

Kohus otsustas täna Tere ASi saneerimiskava kinnitamata jätta, kuid Tere kaebab esimese astme kohtuotsuse kindlasti edasi.

Loe lisaks

05.07.17

Tere koondub Farmi Piimatööstusega

Konkurentsiamet rahuldas ASi Maag Grupi taotluse, mille kohaselt AS Tere koondub ASiga Farmi Piimatööstus. Koondumise esimeses faasis jätkab Tere tegutsemist Farmi Piimatööstuse tütarühinguna. Ettevõtete kaubamärgid jäävad alles, koondunud ettevõtte pikaajaline strateegia töötatakse välja saneerimiskava elluviimise ajal.

Loe lisaks

04.07.17

Uuenev Tere viib läbi pakendimuutuse

Eesti vanim piimatööstus Tere uuendab juuli ja augusti jooksul oma põhitoodete pakendit, tuues selgemalt välja ajaloolise punase värvi, mille järgi inimesed neid tooteid tunnevad ja teavad. Pakendid kaasajastatakse kõigi põhitoodete lõikes nagu piim, keefir, hapupiim, hapukoored ning kohvi- ja vahukoored. Toodete sisu ei muutu ja need valmistatakse jätkuvalt naturaalsest Eesti piimast.

Loe lisaks

09.03.17

Tere ASi suurimad võlausaldajad Nordea ja DNB müüsid oma nõuded Tere vastu ASile Maag Grupp

Maag Grupp ostis Nordea ja DNB Pangalt Tere ja Terega seotud äriühingute laenunõuded ning sai Tere suurimaks võlausaldajaks. Pangad väljusid tehinguga seotusest Terega. Nõuete müügi tulemusena ei omandanud Maag Grupp kontrolli Tere ASi üle, kuid plaanib pidada läbirääkimisi Tere omandamiseks ja esitada koondumisteate koondumisloa saamiseks.

Loe lisaks

  • TERE AS PEAKONTOR   Lelle 22, Tallinn 11317   Telefon: +372 636 4113  E-post: tere@tere.eu